ARMIA-KRAJOWA

F2P CLAN


#1 2015-01-27 20:29:44

WitekPOL27

Administrator

Zarejestrowany: 2015-01-26
Posty: 18
Punktów :   

Polska piłka!

Jak wiadomo... Legia pewnie znowu zdobędzie mistrza Polski... choć dalej wierzę, że Śląsk podoła wyzwaniu, i przegoni Warszawiaków. Co sądzicie o nowym nabytku, Taiwo? Kiedyś dobry... ale teraz? niekoniecznie ; /
Innym ciekawym transferem w polskiej e-klasie jest Wypożyczenie LUKAS'a KLEMENZ'a z Valenciennes FC do broniącej się przed spadkiem, Korony Kielce... Grając w Football Manager, KLEMENZ obok Glika był moim podstawowym stoperem... czy tak będzie i na prawdziwych boiskach ???
Ciekawi mnie też transfer Piotra Polczaka do Cracovii... osobiście nie przepadam za drugą siłą Krakowa, ale stop jest na prawde dobry, i moze pokazać się z dobrej strony.
A teraz transfer który mnie najbardziej ciekawi...
Andrei Ciolacu
22 Letni Rumun, sprowadzony do Śląska Wrocław... optymalnie napastnik, ale po odejsciu Sebka Mili, spodziewam się że zagra jako zawodnik za plecami któregoś z braci Paixao... Chyba... że Lechia Gdańsk kompletnie mnie zirytuje... i podkopie nam Marco Paixao, bo i o tym pisano w gazetach.
Jak to opiszecie? i co dla was ciekawego jest obecnie w Polskiej Piłce?

Offline

 

#2 2015-01-27 21:00:00

 Red Admin

Berserker

45478805
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 10
Punktów :   
Twoje MMO: Hack'n'Slash
Nick w MMO: Refejlu
BattleTag: Refejlu#2895

Re: Polska piłka!

Ogolnie polska pilka juz dawno sie nie interesuje ale cos nie cos ogarniam bo jestem fanem sportu na tvp hehe i serii Football Manager odpoczatku. Raczej slask nie da rady, ale kto wie. Nie raz byly ciekawe niespodzianki. O Klemku slyszalem i jest solidnym graczem ale raczej to mydlenie oczu kibicom Korony aby choc na chwile zapomnieli o spadku ^^ Polaczek? Cracovia? Jeden zawodnik nic nie zmieni. PS. Wisełka 4 ever ^^ Ahh te stare czasy Żorawskiego, Kosowskiego, Szymkowiaka i ekipy... Rumuniec jest cholernie dobry ! Nawet na zgrupowaniu w Turcji bramke walnal. Bracia Paxiao raczej odejda ze Ślaska bo wroclawianie nie podalaja z placeniem pensji. Lechii nie stac na Paxiao...   Co ciekawego? Nic

Offline

 

#3 2015-01-27 21:22:26

WitekPOL27

Administrator

Zarejestrowany: 2015-01-26
Posty: 18
Punktów :   

Re: Polska piłka!

Co do Lechii nie był bym taki pewien... po przejęciu przez niemca w 100% Lechia ma pieniędzy co nie miara... tylko nie potrafią ich zagospodarować.. Myślę że 1mln EURO! byli by w stanie zapłacic.. Dali 400tysięcy Euro za Sebka, bez problemów... więc co to dla nich?

Offline

 

#4 2015-01-27 21:29:11

 Red Admin

Berserker

45478805
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 10
Punktów :   
Twoje MMO: Hack'n'Slash
Nick w MMO: Refejlu
BattleTag: Refejlu#2895

Re: Polska piłka!

paxiao jest warty wiecej, po za tym zarzada 2 razy wieksza pensje niz ma w slasku a to juz wydatek dosc spory.

Offline

 

#5 2015-01-27 22:23:24

WitekPOL27

Administrator

Zarejestrowany: 2015-01-26
Posty: 18
Punktów :   

Re: Polska piłka!

Paixao jest wyceniany na róno 1mln Euro. I nie myśle, by Ślask za niego wiecej wyciągnął ; / to smutne... ale prawdziwe... Mila np, wart był ponad 550.000 EURO, a dostali nie całe 400.000 ;/ Ale to wyceny z Transfermarkt.. nie zawsze trafne.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nos-nostale.pun.pl www.haruharu.pun.pl www.shinobiroad.pun.pl www.star-wars-forum.pun.pl www.evilofkillers.pun.pl